İzmit Cam Filmi

İzmit Cam Filmi

 

Cam filmi herşeyden önce can güvenliğiniz için çok önemlidir, olası bir kaza durumda cam kırılsada dağılmadan tek parça halinde kalır ve cam kırıklarından sebep yaralanmaları engeller.


Önce yasaklanan, ardından kısa bir süre sonra yeniden belirli ölçütlerde serbest hale getirilen cam filmi uygulaması, özellikle yaz aylarının en sıcak günlerini geçirdiğimiz şu günlerde hayati önem taşıyor. Oto cam filmleri özellikle yaz aylarında sürücülere daha konforlu bir sürüş imkanı sağlıyor. Cam filminin içinde bulunan güneş ışınlarını koruyucu ve izolasyonu sağlayıcı malzeme sayesinde, güneşin yanıcı etkisi ortadan kalktığı için araç içerisinde ılık bir hava oluşuyor. Sürücüler bunaltıcı havadan bu şekilde pek fazla etkilenmiyor.

 

 

Yolcuları göz alıcı ışıktan ve sıcaklıktan korur.


Güneşten korur


Parlamayı Azaltır


Zararlı ultraviyole (UV) ışınlarını engeller


Olağanüstü renk istikrarı – asla mor renge dönmez


Güneşin ısı oranını yüksek oranda geri çevirir ve klima kullanımını azaltır, tabi buda otomobilin yakıt tasarrufu sağlaması demektir. Özellikle küçük çocuklu ailelere öneririz çünkü güneş ısısı ve UV ışınları çocuklarda daha büyük zararlı etkiler gösterir.


Hırsız caydırıcı özelliği çektirdiğiniz ton nekadar koyu olursa okadar artar, yani aracınızın içi nekadar görünmezse okadar hırsızlar yanına yaklaşmaktan çekinecektir.


Aslında araç filmi günümüzde aksesuar olarak değil, atık bir ihtiyaç haline gelmiştir.


Uygulama yaptığımız araçlar ürün ve işçilik garantilidir.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Şeffaf koruma filmi (PPF-Pain

Araçların dış yüz

Endüstri sınıfı seramik