İzmit PPF Cam Filmi

İzmit PPF Cam Filmi

 

Şeffaf koruma filmi (PPF-Paint Protection Film) araç yüzeyini koruma amaçlı seçilebilecek en üst seviye koruma yöntemidir. Kullandığımız ultra şeffaf boya koruma filmleri yoldan gelebilecek taş vb ufak cisimlere karşı, ufak park hasarları ve kapı açmaları sonucu oluşabilecek boya kalkmalarına karşı boya yüzeyini gerçek anlamda korur.


Şeffaf koruma filminde en önemli etken kullanılacak filmin malzemesi yani kalitesidir. Bir dönem ülkemizde kullanılan ve malesef birçok yetkili servis de dahil olmak üzere kullanılmaya devam eden PVC bazlı filmler kısa sürede deforme olmakta, zamanında sökülmedikleri takdirde araç boyasına tekrardan boya işlemi gerektirebilecek ciddi zararlar verebilirler  Şeffaf koruma filminin gerçek poliüretan malzemeden yapılması, aracın çizilme, aşındırıcı ve taş sıçramalarına gibi dış etkenlerden en üst düzeyde korunmasını sağlar.


Kullandığımız filmler gerçek poliüretan malzemeden olup aracın görüntüsünü değiştirmez, uygulama yapılan yüzeyde farkedilmez. Garanti verdiğimiz süreler içerisinde bozulmaz ve kalkmaz. Ayrıca yüzeyinde zamanla olujşabilecek kılcal çizikleri kendi kendine onarıp parlaklıklarını ömür boyu korumaktadırlar.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Şeffaf koruma filmi (PPF-Pain

Araçların dış yüz

Cam filmi herşeyden önce